Pomiń baner

Szanowni Państwo

do dnia dzisiejszego wszyscy z Państwa, którzy poprawnie dokonali rejestracji otrzymali potwierdzenie. Przypominam, że dziś tj. 1 marca 2024 r.,  mija termin zgłaszania swojego udziału w XXVIII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Proszę sprawdzić, czy każdy z Państwa, kto wysłał zgłoszenie- poprawnie wypełniając formularz rejestracyjny otrzymał odpowiedź wraz z nadanym indywidualnym kodem uczestnika.

Po 1 marca 2024 r zgłoszenie udziału w Konkursie nie będzie możliwe.

Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, iż formularz rejestracyjny został uruchomiony. Rejestracji swojego udziału w XXVIII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim będzie możliwa od 05 października 2023 do 1 marca 2024 roku.

Uprzejmie proszę wszystkich Państwa, którzy dokonali rejestracji przed 5 października 2023 r. o ponowne, poprawne uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych udziałem w Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wszelkie informacje dotyczące zasad, organizacji, etc. znajdą Państwo w Regulaminie XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Łączę wyrazy szacunku,

Szanowni Państwo

pragnę poinformować, iż dzisiejszy (12.01.2024) dyżur nie odbędzie się. Będę do Państwa dyspozycji (dodatkowo) w najbliższą środę tj,17 stycznia 2024 od 15:00 do 20:00.