Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Informacje ogólne

 

Szanowni Państwo

zgodnie z zasadami rekrutacji na studia prowadzone na Uniwersytecie Jagiellońskim, laureaci XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim, aby podjąć studia muszą spełnić określone warunki:

 

  • wziąć udział w rekrutacji zgodnie z ustalonymi procedurami, czyli: założyć konto w systemie IRK, uzupełnić dane, zwłaszcza te dotyczące osiągnięcia w konkursie oraz dodać skan zaświadczenia o posiadanym tytule, utworzyć zgłoszenie rekrutacyjnego i dokonać opłaty rekrutacyjnej;
  • zapoznać się z kryteriami kwalifikacji i upewnić się, że spełnione są dodatkowe kryteria formalne obowiązujące na wybranych studiach (jeśli takie zostały określone);
  • po zakwalifikowaniu do przyjęcia dokonać wpisu na studia i wówczas okazać komplet wymaganych do przyjęcia dokumentów, w tym oryginał dokumentu potwierdzającego osiągnięcie w konkursie.

 

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę kontaktować się z Działem Rekrutacji na Studia Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

 

Łączę wyrazy szacunku

Marek Wasilewicz

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

uprzejmie przypominam, iż uroczysta Gala Finałowa odbędzie się 9 kwietnia 2024 roku w Centrum Dydaktycznym WPiA UJ przy ul Krupniczej 33a o g 15:00.

 

Z poważaniem

Marek Wasilewicz 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

proszę przyjąć raz jeszcze gratulację. Poniżej publikujemy wyniki:

/documents/134996456/134997073/Wyniki+do+publikacji.pdf/bb80864f-8d2b-4eb5-93fd-eae1f0a1157a

Serdecznie zapraszam wszystkich laureatów (kody oznaczone kolorem zielonym) na II część finału - dzisiaj o 16:30. Ustalimy ostateczny kształt listy rankingowej i wybiorą Państwo nagrodę. W sytuacji kiedy dwóch lub więcej finalistów mających taki sam wynik punktowy będzie ubiegało się o ten sam indeks przeprowadzimy "dogrywkę" ustalając kolejność.

 

Łączę wyrazy szacunku

Marek Wasilewicz

 

 

 

 

 

Szanowni Pastwo

pragnę przypomnieć terminy przeprowadzenia Finału XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim (zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej wspomnianego konkursu - zakładka terminy i adresy).

Decyzją przewodniczącego Rady Naukowej XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Prof dr hab. Krzysztofa Stopki,  Finał Konkursu odbywa się:

Etap II

- 8 kwietnia 2024 r - Auditorium Maximum UJ Aula Duża A przy ul. Krupniczej 33, g. 10:30 - test pisemny

                                                                                                                                    16:30 - ogłoszenie wyników i wybór nagród

Finał - 9 kwietnia 2024 r. - Centrum Dydaktyczne WPiA UJ przy ul Krupniczej 33a g. 15:00 - uroczysta gala finałowa XXVIII Konkursu Wiedzy o UJ

Łączę wyrazy szacunku

Marek Wasilewicz

 

 

 

Szanowni Państwo

 

poniżej publikuję listę wyników eliminacji okręgowych XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońkim:

 
https://drive.google.com/file/d/1jDLeaGP0n9MMO6xLL-Gb3QjSs4UDPz5F/view?usp=sharing

Serdecznie gratulujemy.

Z poważaniem

Marek Wasilewicz

 

 

 

 

Szanowni Państwo

pragnę poinformować, iż na podane w trakcie rejestracji adresy mail, otrzymali Państwo wiadomość zawierającą link umożliwiający przystąpienie do eliminacji okręgowych XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Gdyby, ktoś z Państwa nie otrzymał wiadomości, proszę o kontakt: konkurs@uj.edu.pl

Pozwolę sobie raz jeszcze przypomnieć, iż link będzie aktywny w godzinach: 12:00 - 13:00

Z poważaniem

Marek Wasilewicz

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

zgodnie z Regulaminem XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do udziału w XXVIII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Każdy z Państwa, kto poprawnie dokonał rejestracji otrzymał zaproszenie na podany w trakcie rejestracji adres mail. Gdyby ktoś z Państwa nie otrzymał zaproszenia proszę: sprawdzić w skrzynce spam, w razie BRAKU ZAPROSZENIA lub innych problemów – proszę o pilny kontakt na adres: konkurs@uj.edu.pl

 

Poniżej znajduje się lista zakwalifikowanych uczestników:

 

/documents/134996456/134997073/lista+kod%C3%B3w+okr%C4%99gowe.pdf/17dd4aab-a190-4aa2-b204-895e433714d7

Proszę upewnić się, iż kod, który został Państwu nadany w trakcie rekrutacji znajduje się na liście. W razie pytań, problemów – reklamacji – proszę niezwłocznie pisać na adres: konkurs@uj.edu.pl

Zmiany na liście zgodnie ze wspomnianym Regulaminem są możliwe do 6 marca 2024 r. – po tej dacie lista ma charakter ostateczny.

W związku z powyższym apeluję o dokładne sprawdzenie:

- czy Państwa kod jest na liście umieszczonej na stronie internetowej Konkursu

- czy otrzymali Państwo zaproszenie do udziału w eliminacjach okręgowych XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

8 marca 2024 r. przystąpią Państwo do eliminacji okręgowych XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Test zostanie przeprowadzony online za pośrednictwem programu MS Forms. Przystępując do wypełniania formularza należy rozpocząć od wpisania swojego kodu uczestnika (proszę przygotować go sobie wcześniej, aby się nie pomylić i przede wszystkim nie zapomnieć go wpisać!).

Na adresy mail, które Państwo podaliście otrzymacie 08 marca 2024 r. przed godziną 12:00 link umożliwiający przystąpienie do testu. Na wypełnienie go i odesłanie będziecie Państwo mieli 60 minut. Po upływie tego czasu nie będzie możliwości przesłania odpowiedzi. Tym samym osoba, która przekroczy limit czasowy automatycznie wykluczy się z dalszego udziału w konkursie.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Marek Wasilewicz

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo

do dnia dzisiejszego wszyscy z Państwa, którzy poprawnie dokonali rejestracji otrzymali potwierdzenie. Przypominam, że dziś tj. 1 marca 2024 r.,  mija termin zgłaszania swojego udziału w XXVIII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Proszę sprawdzić, czy każdy z Państwa, kto wysłał zgłoszenie- poprawnie wypełniając formularz rejestracyjny otrzymał odpowiedź wraz z nadanym indywidualnym kodem uczestnika.

Po 1 marca 2024 r zgłoszenie udziału w Konkursie nie będzie możliwe.

 

Z poważaniem

Marek Wasilewicz

 

 

Szanowni Państwo,

pragnę poinformować, iż formularz rejestracyjny został uruchomiony. Rejestracji swojego udziału w XXVIII Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim będzie możliwa od 05 października 2023 do 1 marca 2024 roku.

Uprzejmie proszę wszystkich Państwa, którzy dokonali rejestracji przed 5 października 2023 r. o ponowne, poprawne uzupełnienie formularza rejestracyjnego. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych udziałem w Konkursie Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wszelkie informacje dotyczące zasad, organizacji, etc. znajdą Państwo w Regulaminie XXVIII Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim.

Łączę wyrazy szacunku,
Marek Wasilewicz

 

 

 

Szanowni Państwo

pragnę poinformować, iż dzisiejszy (12.01.2024) dyżur nie odbędzie się. Będę do Państwa dyspozycji (dodatkowo) w najbliższą środę tj,17 stycznia 2024 od 15:00 do 20:00.

 

Z poważaniem

Marek Wasilewicz